Projekty

Wymarzone pod każdym względem miejsce zamieszkania wśród pięknych okoliczności przyrody to coś, co teraz może mieć każdy – wystarczy tylko chcieć i… skontaktować się z naszą firmą.

Na tej stronie prezentujemy Państwu nasze dotychczasowe projekty na wykonane pod klucz, całoroczne domy z bali w atrakcyjnej cenie. Wykonane z naturalnego materiału, jakim jest drewno, nasze propozycje cechują się trwałością i niewątpliwym aspektem estetycznym, który przekłada się również na klimat wewnątrz. Główną zaletą naszych propozycji jest ekologia – całoroczne domy z bali są wykonane tylko z naturalnych, ale jednocześnie wytrzymałych materiałów. Promowane przez nas rozwiązania są również niezwykle szybkie w realizacji.

Wszystkie nasze projekty cechują się wysoką jakością wykonania, i, jak łatwo można zauważyć na przedstawionych fotografiach, są one całkowicie unikalne. Tworząc projekty dla naszych Klientów każdorazowo bierzemy pod uwagę przede wszystkim ich preferencje i wymagania. Dbamy również o to, by cena naszych propozycji wykonywanych pod klucz pozostawała dla Państwa konkurencyjna.

Prezentowane przez nas projekty mają charakter poglądowy i przedstawiają zrealizowane przez naszą firmę zlecenia. Mają Państwo możliwość indywidualnego sprecyzowania charakterystyki domu. Dodatkowo informujemy, iż istnieje opcja wykupienia projektu od firmy http://www.dom-projekt.pl.

Sprawdź nasze przykładowe realizacje.

Budynek w leśnym otoczeniu Projekt domu z okrągłych bali drewnianych Dom jednorodzinny w Myśliborzu Projekt domu w Nowej Wiosce Duży dom z bali Projekt indywidualny w Łażanach Drewniany dom nad stawem Domek nad Jeziorem Głębokim Sauna w kształcie beczki Dom parterowy z poddaszem użytkowym