Projekty domów z bali

Prezentujemy Państwu nasze dotychczasowe projekty domów z bali. Przedstawiamy wykonane pod klucz, całoroczne obiekty mieszkalne w atrakcyjnej cenie. Postawione z użyciem naturalnego materiału, jakim jest drewno, domy cechują się trwałością i niewątpliwym aspektem estetycznym, który przekłada się również na klimat wewnątrz. Główną zaletą naszych propozycji jest ekologia. Promowane przez nas rozwiązania są również niezwykle szybkie w realizacji. 

Wszystkie nasze projekty cechują się wysoką jakością wykonania, i, co można zauważyć na przedstawionych fotografiach, unikalnością. Tworząc projekty dla naszych klientów, każdorazowo bierzemy pod uwagę przede wszystkim ich preferencje i wymagania. Dbamy również o to, by cena domów wykonywanych pod klucz pozostawała dla Państwa konkurencyjna. 

Prezentowane projekty mają charakter poglądowy i przedstawiają zrealizowane przez naszą firmę zlecenia. Mają Państwo możliwość indywidualnego sprecyzowania charakterystyki domu. Dodatkowo informujemy, iż istnieje opcja wykupienia projektu od firmy http://www.dom-projekt.pl. 

Zapraszamy do sprawdzenia naszych przykładowych realizacji!

Sprawdź nasze przykładowe realizacje.

Budynek w leśnym otoczeniu Projekt domu z okrągłych bali drewnianych Dom jednorodzinny w Myśliborzu Projekt domu w Nowej Wiosce Duży dom z bali Projekt indywidualny w Łażanach Drewniany dom nad stawem Domek nad Jeziorem Głębokim Sauna w kształcie beczki Dom parterowy z poddaszem użytkowym