Trwałość domów z drewna

Jeśli mowa o trwałości domów z bali, należy przyznać, że zależy ona przede wszystkim o wykorzystanych materiałów oraz sposobu wykonania. W naszym kraju do niedawna panowało przekonanie, że tego rodzaju konstrukcje są nietrwałe i nieopłacalne. Działo się jednak tak, ponieważ do ich budowy wykorzystywano materiały, które nie były odpowiednio zabezpieczone.

Dlatego też decydując się na całoroczny dom z bali, należy wybrać doświadczoną i profesjonalną firmę, która specjalizuje się w tego typu usługach. Dlatego też polecamy nasze przedsiębiorstwo Marux. Od lat bowiem specjalizujemy się we wznoszeniu tego rodzaju konstrukcji, wyróżniających się niezwykłą trwałością.

Do budowy wykorzystujemy starannie dobrane elementy drewniane, które poddajemy konserwacji mechanicznej. Dokładne suszenie oraz heblowanie pozwala uzyskać materiał o odpowiednio niskiej wilgotności, która zapewnia niezwykłą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne – skrajne temperatury, nadmierne promieniowanie słoneczne czy wilgoć.

Masz jakieś pytania?