Uniwersalne domy z bali – projekty, które wykonujemy

 

Nasza firma projektuje i wykonuje nawet najbardziej nietypowe projekty drewnianych konstrukcji. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji wspólnymi siłami stworzymy dom na miarę Twoich najśmielszych oczekiwań. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoją wizją, a my zajmiemy się realizacją!

Na przestrzeni lat stworzyliśmy setki funkcjonalnych, unikalnych i klimatycznych projektów domów z bali. W swojej pracy łączymy ekologię, tradycję, nowoczesność i zamiłowanie do obcowania z naturą. Stawiamy na naturalne materiały i planujemy przestrzeń, która pozwala cieszyć się niepowtarzalnym, wymarzonym domem w wybranym miejscu na ziemi.

Projekty domów drewnianych w naszej ofercie obejmują budynki stawiane do stanu surowego zamkniętego oraz wykończone pod klucz. Możesz zdecydować się na dom w stylu skandynawskim, kanadyjskim lub tradycyjny dom z bali – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

Prezentujemy Państwu nasze dotychczasowe projekty domów z bali. Przedstawiamy wykonane pod klucz, całoroczne obiekty mieszkalne w atrakcyjnej cenie. Postawione z użyciem naturalnego materiału, jakim jest drewno, domy cechują się trwałością i niewątpliwym aspektem estetycznym, który przekłada się również na klimat wewnątrz. Główną zaletą naszych propozycji jest ekologia. Wykorzystanie naturalnych surowców tworzy również wyjątkowy, „zdrowy” mikroklimat. Dzięki temu w domu odbywać się będzie regulacja poziomu wilgotności, co przełoży się na dobre samopoczucie domowników. Co więcej, materiały stosowane do budowy domu spełniają funkcję doskonałego izolatora cieplnego i akustycznego. Promowane przez nas rozwiązania są szybkie w realizacji. Realizacja zlecenia polega na przygotowaniu konstrukcji i jej późniejszym zamontowaniu na placu budowy. Elementy łączone są za pomocą metalowych łączników i śrub. W związku z tym budowa domu trwa od trzech do czterech tygodni. Wszystkie nasze projekty domów z bali cechują się wysoką jakością wykonania i, co można zauważyć na przedstawionych fotografiach, unikalnością.

 

Przykładowe projekty domków drewnianych

Tworząc projekty domów z bali dla naszych klientów, każdorazowo bierzemy pod uwagę przede wszystkim ich preferencje i wymagania. Dbamy również o to, by cena domów wykonywanych pod klucz pozostawała dla Państwa konkurencyjna. Prezentowane projekty domów drewnianych mają charakter poglądowy i przedstawiają zrealizowane przez naszą firmę zlecenia. Mają Państwo możliwość indywidualnego sprecyzowania charakterystyki domu.

Dodatkowo informujemy, iż istnieje opcja wykupienia projektu od firmy.

Wszystkich klientów zainteresowanych budową domu z bali, domku letniskowego, lub domu pod klucz zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy doświadczoną firmą, która na podstawie projektu wykona dla Państwa solidny i trwały dom w zaledwie kilka tygodni. Nasz zespół do profesjonalni fachowcy, którzy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu zbuduje wymarzony i upragniony budynek. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje projektów domów z bali.

 

Masz jakieś pytania?