O nas

Firma MARUX jest godnym zaufania producentem domków letniskowych. Nasze domki letniskowe powstają dzięki pracy wyspecjalizowanej grupy konstruktorów oraz monterów. Gwarantujemy wykonanie budynków z materiałów wysokiej jakości oraz krótki czas realizacji. Jako sprawdzony producent domów letniskowych wiemy doskonale, jakie funkcje powinny one spełniać. Drewniane domki letniskowe budowane w proponowanej i przetestowanej przez nas technologii są idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku. Doskonale prezentują się w bezpośrednim otoczeniu przyrody. Współczesne domy letniskowe z drewna łączą w sobie trwałość, funkcjonalność i estetykę.

 

Doświadczony wykonawca domów całorocznych

 

Z pięknem natury doskonale współgra również architektura domów całorocznych, których budową także się zajmujemy. Jako doświadczony wykonawca specjalizujemy się w budowie domów z bali. To jedna z najbardziej wymagających technologii wznoszenia domów drewnianych. Warto też dodać, że realizujemy zarówno projekty posiadające nowoczesny design, jak i bardziej klasyczne, tradycyjne tanie domy drewniane. Świadczymy usługi z zakresu produkcji, sprzedaży i montażu. Rezultatem naszej pracy jest zawsze solidny, ekologiczny dom oraz satysfakcja klienta. MARUX jest także producentem drewnianych mebli, ozdób i schodów.

Czternaście lat doświadczenia, pasja i zaangażowanie sprawiają, że nasza firma z powodzeniem spełnia oczekiwania klientów i urzeczywistnia ich marzenia o własnym domu. Jako producent domków letniskowych oraz obiektów całorocznych, dbamy o najwyższą jakość materiałów, konkurencyjne ceny, a także szybką realizację projektu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

MARUX
Krzysztof Burzyński

budynek w leśnym otoczeniu